Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9:00-16:30
R 9:00-15:30

Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
Kliki pildil, et näha suuremalt

Kontaktid

Muinsuskaitseamet

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Siim Raie Peadirektor 640 3050 siim.raie@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Piret Plukk Kantselei juhataja-personalijuht 640 3050 piret.plukk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Liina Kala Finantsjuht 640 3063 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Madle Lippus Avalike suhete nõunik 640 3054, 56 667 058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Üldosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Carolin Pihlap Peadirektori asetäitja - üldosakonna juhataja 640 3020 carolin.pihlap@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merike Peterson Õigusnõunik  640 3038 merike.peterson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Registritalitus

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Karin Merilo Registritalituse juhataja 640 3043 karin.merilo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Hiob Arhiivi juhataja 640 3024 riina.hiob@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Tann Vanemspetsialist 640 3023 marju.tann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Raabe Raamatukogu juhataja-vanemspetsialist 640 3015 marju.raabe@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kalle Lange Kartograafianõunik 733 7634, 512 4256 kalle.lange@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu

Restaureerimis- ja arendusosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Kais Matteus Osakonnajuhataja 640 3052 kais.matteus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ilme Mäesalu Ajaloomälestiste peainspektor 640 3022 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Peaspetsialist 640 3033 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Talk Ehitismälestiste peainspektor 640 3037 triin.talk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ulla Kadakas Arheoloogiamälestiste peainspektor 640 3010 ulla.kadakas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Grete Nilp Kunstimälestiste vaneminspektor 640 3017, 53467861 grete.nilp@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Nele Kangert Arheoloogia vaneminspektor 640 3026, 511 5931 nele.kangert@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maili Roio Veealuse pärandi vaneminspektor 640 3064, 557 2041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maria Silla Nõunik 640 3019 maria.silla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Martti Veldi Nõunik (Arheoloogiamälestised) 733 7632, 53331019 martti.veldi@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Dan Lukas Nõunik 53 305 178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Mart Siilivask Nõunik (Eritingimuste koostamine) 52 86 430 mart.siilivask@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Sille Sombri Koordinaator (Pühakodade riiklik programm) 640 3068 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kersti Siim Nõunik (Ehitismälestiste toetused) 53 851 303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Maria Smirnova Koordinaator (Ajaloolised ja looduslikud pühapaigad) 733 7635 maria.smirnova@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu

Järelevalveosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Peeter Nork Osakonnajuhataja 640 3035 peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Reelika Niit Osakonnajuhataja asetäitja 733 7630 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Silja Konsa Harjumaa vaneminspektor 640 3030, 512 4254 silja.konsa@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ly Renter Harjumaa vaneminspektor 640 3034, 528 8105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn, vastuvõtuaeg E, K 9:30.-13:00.
Armin Rudi Harjumaa vaneminspektor 640 30 31, 513 7669 armin.rudi@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn, vastuvõtuaeg E, K 9:30-13:00.
Karin Kirtsi Hiiumaa vaneminspektor 463 1212, 524 8184 karin.kirtsi@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, Kärdla, vastuvõtuaeg E, K 9.00-13.00
Karen Klandorf Järvamaa vaneminspektor 385 0184, 578 22 656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, Paide, vastuvõtuaeg E 9:00.-12:00.
Kalli Pets Läänemaa vaneminspektor 473 7043, 50 84 363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Kooli 5, Haapsalu, vastuvõtuaeg E 10:00-13:00, muul ajal kokkuleppel
Nele Rent Pärnumaa vaneminspektor 443 1046, 56 693 459 nele.rent@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, Pärnu, vastuvõtuaeg E 9:00-12:00, K 13:00-16:00.
Mikk Mutso Raplamaa vaneminspektor 48 55 953, 57 570 103 mikk.mutso@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, Rapla, vastuvõtuaeg K 11:00-18:00.
Rita Peirumaa Saaremaa vaneminspektor 45 33 269, 51 45 558 rita.peirumaa@muinsuskaitseamet.ee Tallinna tn.10, Kuressaare, vastuvõtuaeg E, K 9:00-12:00.
Keidi Saks Saaremaa vaneminspektor 45 33 269, 53 089 199 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna tn.10, Kuressaare, vastuvõtuaeg E, K 9:00-12:00.
Kalle Merilai Ida-Virumaa vaneminspektor 33 70 609, 53 478 582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, Jõhvi, vastuvõtuaeg E 14:00 - 17:00, K 10:00 - 13:00.
Sille Raidvere Jõgevamaa vaneminspektor 77 62 264, 53 327 101 sille.raidvere@muinsuskaitseamet.ee Aia 2,Jõgeva, vastuvõtuaeg E 10:00 - 14:00, T 10:00 - 14:00.
Kaarel Truu Restaureerimis- ja arendusosakonna nõunik 32 58 039, 52 61 516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, Rakvere, vastuvõtuaeg T 10:00 - 14:00, K 14:00 - 16:00.
Raili Uustalu Lääne-Virumaa vaneminspektor 32 58 069, 53 851 184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, Rakvere, vastuvõtuaeg T 10:00 - 14:00, K 14:00 - 16:00.
Viktor Lõhmus Põlvamaa vaneminspektor 79 98 939, 51 24 247 viktor.lohmus@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, Põlva, vastuvõtuaeg E, K 9:00 - 13:00.
Mari-Liis Paris Valgamaa vaneminspektor 76 66 326, 51 24 252 mariliis.paris@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, Valga, vastuvõtuaeg E 9:30 - 12:00, K 15:00 - 16:30.
Anne Kivi Viljandimaa vaneminspektor 43 33 925, 51 24 245 anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, Viljandi, vastuvõtuaeg E 9.00-13:00,K 13:00-17:00.
Inga Raudvassar Tartumaa vaneminspektor 73 37 631, 53 326 573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu, vastuvõtuaeg E 8:30-11:30, K 13.00-17:00.
Anu Kivirüüt Tartumaa vaneminspektor (arheoloogiamälestised) 73 37 631, 52 00 970 anu.kiviryyt@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu, vastuvõtuaeg E 8:30 - 11:30, K 13:00 - 17:00.
Mirja Ots Võrumaa vaneminspektor 78 20 126, 53 068 625 mirja.ots@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, Võru, vastuvõtuaeg E 13:00-16:00.
Virgo Eiche Insener-konsultant virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee
Ville Tamm Insener-konsultant ville.tamm@muinsukaitseamet.ee