Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9:00-16:30
R 9:00-15:30

Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muinsuskaitseamet

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Siim Raie Peadirektor 640 3050 siim.raie@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Piret Plukk Kantselei juhataja-personalijuht 640 3050 piret.plukk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Liina Kala Finantsjuht 640 3063 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Madle Lippus Avalike suhete nõunik 640 3054, 53 488 841 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Üldosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Carolin Pihlap Peadirektori asetäitja - üldosakonna juhataja 640 3020 carolin.pihlap@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merike Peterson Õigusnõunik  640 3038 merike.peterson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Registritalitus

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Karin Merilo Registritalituse juhataja 640 3043 karin.merilo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Hiob Arhiivi juhataja 640 3024 riina.hiob@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Tann Vanemspetsialist 640 3023 marju.tann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Raabe Raamatukogu juhataja-vanemspetsialist 640 3015 marju.raabe@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kalle Lange Kartograafianõunik 7 337 634, 51 24 256 kalle.lange@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu

Restaureerimis- ja arendusosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Kais Matteus Osakonnajuhataja 640 3052 kais.matteus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ilme Mäesalu Ajaloomälestiste peainspektor 640 3022 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Peaspetsialist 640 3033 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Talk Ehitismälestiste peainspektor 640 3037 triin.talk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ulla Kadakas Arheoloogiamälestiste peainspektor 640 3010 ulla.kadakas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Grete Nilp Kunstimälestiste vaneminspektor 640 3017, 53 467 861 grete.nilp@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Nele Kangert Arheoloogia vaneminspektor 640 3026, 51 15 931 nele.kangert@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maili Roio Veealuse pärandi vaneminspektor 640 3064, 55 72 041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maria Silla Nõunik 640 3019 maria.silla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Martti Veldi Nõunik (Arheoloogiamälestised) 7 337 632, 53 331 019 martti.veldi@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Dan Lukas Nõunik 53 305 178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Mart Siilivask Nõunik (Eritingimuste koostamine) 7 337 632, 52 86 430 mart.siilivask@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Sille Sombri Koordinaator (Pühakodade riiklik programm) 640 3068 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kersti Siim Nõunik (Ehitismälestiste toetused) 53 851 303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Maria Smirnova Koordinaator (Ajaloolised ja looduslikud pühapaigad) 7 337 635 maria.smirnova@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Kaarel Truu Restaureerimis- ja arendusosakonna nõunik 52 61 516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Järelevalveosakond

Nimi Asukoht Telephone E-post Tööpiirkond
Peeter Nork Osakonnajuhataja 640 3035 peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Reelika Niit Osakonnajuhataja asetäitja 7 337 630 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu
Silja Konsa Harjumaa vaneminspektor 640 3030, 51 24 254 silja.konsa@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Ly Renter Harjumaa vaneminspektor 640 3034, 52 88 105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Armin Rudi Harjumaa vaneminspektor 640 3031, 51 37 669 armin.rudi@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn, Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Karin Kirtsi Hiiumaa vaneminspektor 46 31 212, 52 48 184 karin.kirtsi@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, Kärdla, Vastuvõtuaeg E, K 9-13
Karen Klandorf Järvamaa vaneminspektor 38 50 184, 57 822 656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, Paide, Vastuvõtuaeg E 9-12
Kalli Pets Läänemaa vaneminspektor 47 37 043, 50 84 363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Kooli 5, Haapsalu, Vastuvõtuaeg E 10-13, muul ajal kokkuleppel
Nele Rent Pärnumaa vaneminspektor 44 31 046, 56 693 459 nele.rent@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, Pärnu, Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Mikk Mutso Raplamaa vaneminspektor 48 55 953, 57 570 103 mikk.mutso@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, Rapla, Vastuvõtuaeg K 11-18
Rita Peirumaa Saaremaa vaneminspektor 45 33 269, 51 45 558 rita.peirumaa@muinsuskaitseamet.ee Tallinna tn.10, Kuressaare, Vastuvõtuaeg E, K 9-12
Keidi Saks Saaremaa vaneminspektor 45 33 269, 53 089 199 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna tn.10, Kuressaare, Vastuvõtuaeg E, K 9-12
Kalle Merilai Ida-Virumaa vaneminspektor 33 70 609, 53 478 582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, Jõhvi, Vastuvõtuaeg E 14-17, K 10-13
Sille Raidvere Jõgevamaa vaneminspektor 77 62 264, 53 327 101 sille.raidvere@muinsuskaitseamet.ee Aia 2, Jõgeva, Vastuvõtuaeg E 10-14, T 10-14
Raili Uustalu Lääne-Virumaa vaneminspektor 32 58 069, 53 851 184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, Rakvere, Vastuvõtuaeg T 10-14, K 14-16
Mirjam Abel Lääne-Virumaa vaneminspektor 325 8039, 53 041 927 mirjam.abel@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, Rakvere Vastuvõtuaeg T 10-14, K 14-16
Viktor Lõhmus Põlvamaa vaneminspektor 79 98 939, 51 24 247 viktor.lohmus@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, Põlva, Vastuvõtuaeg E, K 9-13
Mari-Liis Paris Valgamaa vaneminspektor 76 66 326, 51 24 252 mariliis.paris@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, Valga, Vastuvõtuaeg E 9-12, K 15-16.30
Anne Kivi Viljandimaa vaneminspektor 43 33 925, 51 24 245 anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, Viljandi, Vastuvõtuaeg E 9-13, K 13-17
Inga Raudvassar Tartumaa vaneminspektor 73 37 631, 53 326 573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu, Vastuvõtuaeg E 8.30-11.30, K 13-17
Anu Kivirüüt Tartumaa vaneminspektor (arheoloogiamälestised) 73 37 631, 52 00 970 anu.kiviryyt@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, Tartu, Vastuvõtuaeg E 8.30-11.30, K 13-17
Mirja Ots Võrumaa vaneminspektor 78 20 126, 53 068 625 mirja.ots@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, Võru, Vastuvõtuaeg E 13-16
Virgo Eiche Insener-konsultant 53 340 791 virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee
Ville Tamm Insener-konsultant 640 3036, 59 125 880 ville.tamm@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn