Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9:00-16:30
R 9:00-15:30

Vaata ka arhiivi lahtiolekuaegu


Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

 

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Ehitiste ja arheoloogia osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Merike Peterson Õigusnõunik  6403038 merike.peterson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Aime Lauk Toetuste spetsialist 58864595 aime.lauk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Arheoloogia valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Ulla Kadakas Arheoloogiapärandi valdkonna juht 6403010 ulla.kadakas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Nele Kangert Arheoloogianõunik (kultuuriväärtusega leiud) 6403026 5115931 nele.kangert@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Martti Veldi Arheoloogianõunik 7337632 53331019 martti.veldi@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Maili Roio Allveearheoloogia nõunik 6403064 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Krista Karro Allveearheoloogia nõunik 53959042 krista.karro@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maria Smirnova Looduslike pühapaikade nõunik 7337635 maria.smirnova@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu

Ehitiste valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Anni Martin Ehituspärandi valdkonna juht 6403037 anni.martin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Ehituspärandi nõunik 6403033 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Anita Jõgiste Ehituspärandi nõunik 53410266 anita.jogiste@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ilme Mäesalu Ajaloomälestiste nõunik 6403022 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Sille Sombri Pühakodade nõunik 6403068 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kaarel Truu Vanalinnade nõunik 5261516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Artur Ümar Restaureerimisnõunik 58668472 6403019 artur.ymar@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Dan Lukas Restaureerimisnõunik 53305178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Reelika Niit Eritingimuste peaspetsialist 7337630 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu