Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9:00-16:30
R 9:00-15:30

Vaata ka arhiivi lahtiolekuaegu


Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

 

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Restaureerimis- ja arendusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Ilme Mäesalu Ajaloomälestiste peainspektor 6403022 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Anni Martin Ehitismälestiste peainspektor 6403037 anni.martin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Peaspetsialist 6403033 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Linda Lainvoo Kunstimälestiste peainspektor 640 3018 linda.lainvoo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Grete Nilp Kunstimälestiste vaneminspektor 6403019 grete.nilp@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Tael Kunstimälestiste vaneminspektor 6403017 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ulla Kadakas Arheoloogiamälestiste peainspektor 6403010 ulla.kadakas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Nele Kangert Arheoloogia vaneminspektor 6403026 5115931 nele.kangert@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maili Roio Veealuse pärandi vaneminspektor 6403064 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Krista Karro Veealuse pärandi nõunik 53959042 krista.karro@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Anita Jõgiste Nõunik (projektid) 53410266 anita.jogiste@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Dan Lukas Nõunik 53305178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Kaarel Truu Nõunik 5261516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kersti Siim Nõunik (ehitismälestiste toetused) 53851303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Triin Reidla Nõunik 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Sille Sombri Pühakodade nõunik 6403068 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maria Smirnova Koordinaator (ajaloolised ja looduslikud pühapaigad) 7337635 maria.smirnova@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Gurly Vedru Nõunik 5523680 gurly.vedru@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn