Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9.00-16.30
R 9.00-15.30

Vaata ka arhiivi lahtiolekuaegu


Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

 

Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Ehitiste ja arheoloogia osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Merike Peterson Õigusnõunik  6403038 53087635 merike.peterson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Aime Lauk Toetuste spetsialist 58864595 aime.lauk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Arheoloogia valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Ulla Kadakas Arheoloogiapärandi valdkonna juht 51918285 ulla.kadakas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Pikne Kama Looduslike pühapaikade nõunik 53657848 pikne.kama@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Martti Veldi Arheoloogianõunik 53331019 martti.veldi@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Maili Roio Allveearheoloogia nõunik 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Krista Karro Allveearheoloogia nõunik 53959042 krista.karro@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maria Smirnova Arheoloogia nõunik (leiud) 5115931 maria.smirnova@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu

Ehitiste valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Anni Martin Ehituspärandi valdkonna juht 5061835 anni.martin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Ehituspärandi nõunik 6403033 53454015 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Anita Jõgiste Ehituspärandi nõunik 53410266 anita.jogiste@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ilme Mäesalu Ajaloomälestiste nõunik 6403022 5020932 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Sille Sombri Pühakodade nõunik 6403068 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kaarel Truu Vanalinnade nõunik 5261516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Artur Ümar Restaureerimisnõunik 51919474 artur.ymar@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Dan Lukas Restaureerimisnõunik 53305178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Reelika Niit Eritingimuste peaspetsialist 7337630 56618618 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Reesi Sild Eritingimuste spetsialist 53905569 reesi.sild@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Linda Lainvoo Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja 53021737 linda.lainvoo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Grete Nilp Kunstipärandi nõunik 53467861 grete.nilp@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis Muuseumivaldkonna juht 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Janika Turu Muuseumivaldkonna peaspetsialist 58839759 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn