Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9.00-16.30
R 9.00-15.30

Vaata ka arhiivi lahtiolekuaegu


Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

 

Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Nõustamisosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Carolin Pihlap Nõustamisosakonna juhataja 5089223 carolin.pihlap@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Harju-Järva-Rapla regioon

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Ly Renter Harjumaa nõunik 6403034 5288105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Heli Tomps Harjumaa nõunik 5137669 heli.tomps@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Karen Klandorf Järvamaa nõunik 57822656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg E 9-12
Mikk Mutso Raplamaa nõunik 57570103 mikk.mutso@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, 79513 Rapla Vastuvõtuaeg E 13-17. Muul ajal kokkuleppel.
Helena Kaldre Harjumaa nõunik - arheoloog 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel

Hiiu-Lääne-Pärnu-Saare regioon

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Katrin Koit Hiiumaa nõunik 5248184 katrin.koit@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, 92412 Kärdla Vastuvõtuaeg E, K 9-13
Kalli Pets Läänemaa nõunik 5084363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Jaani 2 (tiibhoone 2. korrus), 90502 Haapsalu Vastuvõtuaeg E 10-13
Nele Rent Pärnumaa nõunik 56693459 nele.rent@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80010 Pärnu Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Helle-Triin Hansumäe Pärnumaa nõunik 51916225 helle-triin.hansumae@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80010 Pärnu Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Keidi Saks Saaremaa nõunik 53089199 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg E, K 9-12
Üllar Alev Saaremaa nõunik - insener 58666168 ullar.alev@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg E, K 9-12

Jõgeva-Tartu-Viru regioon

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Kalle Merilai Ida-Virumaa nõunik 53478582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, 41594 Jõhvi Vastuvõtuaeg E 14-17, K 10-13
Ville Tamm Jõgevamaa nõunik 59125880 ville.tamm@muinsuskaitseamet.ee Aia 2, 48306 Jõgeva Vastuvõtuaeg E 10-14, T 10-14
Raili Uustalu Lääne-Virumaa nõunik - maastikuarhitekt 53851184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg K 10-16
Mirjam Abel Lääne-Virumaa nõunik 3258039 53041927 mirjam.abel@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg K 10-16
Inga Raudvassar Tartumaa nõunik 53326573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg K 13-16
Anu Lillak Tartumaa nõunik - arheoloog 51964752 anu.lillak@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg K 13-16

Põlva-Valga-Viljandi-Võru regioon

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Anu Lepp Põlvamaa nõunik 58669436 anu.lepp@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, 63308 Põlva Vastuvõtuaeg K 9-13
Margis Sein Valgamaa nõunik 53049596 margis.sein@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, 68203 Valga Vastuvõtuaeg E 9-13
Anne Kivi Viljandimaa nõunik 4333925 5124245 anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, 71020 Viljandi Vastuvõtuaeg E 9-13, K 13-17
Tiina Pettai Võrumaa nõunik 53068625 tiina.pettai@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, 65605 Võru Vastuvõtuaeg E 13-16
Virgo Eiche Insener - nõunik 53340791 virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee