Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9:00-16:30
R 9:00-15:30

Vaata ka arhiivi lahtiolekuaegu


Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

 

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Järelevalveosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Peeter Nork Osakonnajuhataja 6403035 peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn
Reelika Niit Osakonnajuhataja asetäitja 7337630 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Ly Renter Harjumaa vaneminspektor 6403034 5288105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Heli Tomps Harjumaa vaneminspektor 6403030 5137669 heli.tomps@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Helena Kaldre Harjumaa vaneminspektor (arheoloogiamälestised) 6403031 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Karin Kirtsi Hiiumaa vaneminspektor 4631212 5248184 karin.kirtsi@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, 92412 Kärdla Vastuvõtuaeg E, K 9-13
Kalle Merilai Ida-Virumaa vaneminspektor 3370609 53478582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, 41594 Jõhvi Vastuvõtuaeg E 14-17, K 10-13
Ville Tamm Jõgevamaa vaneminspektor 59125880 7762264 ville.tamm@muinsuskaitseamet.ee Aia 2, 48306 Jõgeva Vastuvõtuaeg E 10-14, T 10-14
Karen Klandorf Järvamaa vaneminspektor 3850184 57822656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg E 9-12
Kalli Pets Läänemaa vaneminspektor 4737043 5084363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Jaani 2 (tiibhoone 2. korrus), 90502 Haapsalu Vastuvõtuaeg E 10-13
Raili Uustalu Lääne-Virumaa vaneminspektor 3258069 53851184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg K 10-16
Mirjam Abel Lääne-Virumaa vaneminspektor 3258039 53041927 mirjam.abel@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg K 10-16
Anu Lepp Põlvamaa vaneminspektor 7998939 58669436 anu.lepp@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, 63308 Põlva Vastuvõtuaeg K 9-13
Nele Rent Pärnumaa vaneminspektor 4431046 56693459 nele.rent@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80088 Pärnu Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Helle-Triin Hansumäe Pärnumaa vaneminspektor 51916225 helle-triin.hansumae@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80088 Pärnu Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Mikk Mutso Raplamaa vaneminspektor 57570103 mikk.mutso@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, 79513 Rapla Vastuvõtuaeg E 11-17
Keidi Saks Saaremaa vaneminspektor 4533269 53089199 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg E, K 9-12
Üllar Alev Saaremaa vaneminspektor 58666168 ullar.alev@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg E, K 9-12
Anu Lillak Tartumaa vaneminspektor (arheoloogiamälestised) 7337631 5200970 anu.lillak@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg K 13-16
Inga Raudvassar Tartumaa vaneminspektor 7337631 53326573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg K 13-16
Margis Sein Valgamaa vaneminspektor 7666326 53049596 margis.sein@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, 68203 Valga Vastuvõtuaeg E 9-13
Anne Kivi Viljandimaa vaneminspektor 4333925 5124245 anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, 71020 Viljandi Vastuvõtuaeg E 9-13, K 13-17
Tiina Pettai Võrumaa vaneminspektor 53068625 tiina.pettai@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, 65605 Võru Vastuvõtuaeg E 13-16
Virgo Eiche Insener-konsultant 53340791 virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee