Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muinsuskaitseamet

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Siim Raie Peadirektor 6403050 siim.raie@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Madle Lippus Kommunikatsiooniosakonna juhataja 56667058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Kommunikatsiooninõunik 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla Spetsialist 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Saara Huimerind Spetsialist 53832587 saara.huimerind@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Järelevalveosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Karen Klandorf Järelevalve osakonna juhataja 57822656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Eesti
Kadri Tael Vallasmälestiste ja muuseumikogude inspektor 53082617 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marko Djagilev Jurist - menetleja 6403014 53050043 marko.djagilev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maiu Kauber Pädevustunnistuste spetsialist 53976042 maiu.kauber@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn