Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muinsuskaitseamet

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Marilin Mihkelson Peadirektor 56641061 marilin.mihkelson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Janika Turu Osakonnajuhataja 53467861 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Tael Kunstipärandi nõunik 53082617 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Signe Friedenthal Kunstipärandi nõunik 53846005 signe.friedenthal@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Jüri-Martin Lepp Kunstipärandi nõunik 58604955 juri-martin.lepp@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Nigulas Muuseumide infosüsteemi arendusjuht 53038460 kadri.nigulas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Madli Pärn Muuseumide infosüsteemi peaspetsialist 53083278 madli.parn@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ott Koor Muuseumide infosüsteemi kvaliteedispetsialist 56810045 ott.koor@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Niinemaa Muuseumivaldkonna peaspetsialist 53436954 marju.niinemaa@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Krull Muuseumivaldkonna spetsialist 5245186 mirjam.krull@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Peeter Mauer Projektijuht 57874221 peeter.mauer@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Pärandihalduse osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Eleonora Lisette Rjabinin Registri peaspetsialist 53484453 eleonoralisette.rjabinin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kristiin Hanimägi Arhiivi vanemspetsialist 59196674 kristiin.hanimagi@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Emma Lauk Kartograafianõunik 53331019 emma.lauk@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu