Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Madle Lippus Kommunikatsiooniosakonna juhataja 56667058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Kommunikatsiooninõunik 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla Spetsialist 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Saara Huimerind Spetsialist 53832587 saara.huimerind@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Linda Lainvoo Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja 53021737 linda.lainvoo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Janika Turu Kunstipärandi nõunik 53467861 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis Muuseumivaldkonna juht 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Signe Aarla Muuseumivaldkonna peaspetsialist 58839759 signe.aarla@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu