Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Linda Lainvoo Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja 53021737 linda.lainvoo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Janika Turu Kunstipärandi nõunik 53467861 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis Muuseumivaldkonna juht 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Signe Aarla Muuseumivaldkonna peaspetsialist 58839759 signe.aarla@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu

Järelevalveosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Karen Klandorf Järelevalve osakonna juhataja 57822656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Eesti
Kadri Tael Vallasmälestiste ja muuseumikogude inspektor 53082617 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marko Djagilev Jurist - menetleja 6403014 53050043 marko.djagilev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maiu Kauber Pädevustunnistuste spetsialist 53976042 maiu.kauber@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn