Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Mirjam Rääbis Osakonnajuhataja 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Janika Turu Kunstipärandi nõunik 53467861 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Tael Vallasmälestiste ja muuseumikogude inspektor 53082617 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Madli Pärn Muuseumide infosüsteemi peaspetsialist 53083278 madli.parn@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Peeter Mauer Projektijuht 57874221 peeter.mauer@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Niinemaa Muuseumivaldkonna peaspetsialist 53436954 marju.niinemaa@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Krull Muuseumivaldkonna spetsialist 5245186 mirjam.krull@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Pärandihalduse osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Eleonora Lisette Rjabinin Registri peaspetsialist 53484453 eleonoralisette.rjabinin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kristiin Hanimägi Arhiivi vanemspetsialist 59196674 kristiin.hanimagi@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Emma Lauk Kartograafianõunik 53331019 emma.lauk@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu

Õigusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Kristo-Taavi Ruus Õigusosakonna juhataja 53004122 kristo-taavi.ruus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kersti Siim Kaitsekorralduse peaspetsialist 53851303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu
Aivi Lintnermann Jurist 59129037 aivi.lintnermann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maiu Kauber Pädevustunnistuste spetsialist 53976042 maiu.kauber@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Schmidt Toetuste spetsialist 58864595 kadri.schmidt@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Tarvi Sits Mälestiste nimekirja korrastamise projektijuht 5124253 tarvi.sits@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn