Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Ehituspärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Kais Matteus Osakonnajuhataja 53437741 kais.matteus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Ehituspärandi nõunik 53454015 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Anita Staub Ehituspärandi nõunik 53410266 anita.staub@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ilme Mäesalu Ajaloomälestiste nõunik 6403022 5020932 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Sille Sombri Pühakodade nõunik 53465618 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kaarel Truu Vanalinnade nõunik 5261516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Laura Ingerpuu Ehituspärandi nõunik-analüütik 53419385 laura.ingerpuu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Dan Lukas Restaureerimisnõunik 53305178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Raili Uustalu Maastikuarhitekt 53851184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Suur tn 3, 48206 Jõgeva Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Reelika Niit Eritingimuste peaspetsialist 7337630 56618618 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Keidi Saks Kinnismälestiste inspektor 56256850 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Reesi Sild Eritingimuste spetsialist 53905569 reesi.sild@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Maarja Ruut Eritingimuste spetsialist 51920235 maarja.ruut@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn
Kaire Tooming Ehituspärandi kaitsekorralduse juht 5249669 kaire.tooming@muinsuskaitseamet.ee Eesti, vastuvõtuaeg kokkuleppel
Triinu Viires Projektijuht 56189564 triinu.viires@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Janika Turu Kunstipärandi nõunik 53467861 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Tael Vallasmälestiste ja muuseumikogude inspektor 53082617 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis Muuseumivaldkonna juht 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Peeter Mauer Muuseumivaldkonna peaspetsialist 57874221 peeter.mauer@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Niinemaa Muuseumivaldkonna peaspetsialist 53436954 marju.niinemaa@muinsuskaitseamet.ee