Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Arheoloogiapärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Eero Heinloo Põhja-Eesti arheoloogianõunik 51964752 eero.heinloo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Anu Lillak Lõuna-Eesti arheoloogianõunik 58591736 anu.lillak@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Pikne Kama Looduslike pühapaikade nõunik 53657848 pikne.kama@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Nele Kangert Arheoloogianõunik (leiud) 5115931 nele.kangert@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn 10123 Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Krista Karro Arheoloogianõunik (leiud) 5221711 krista.karro@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maili Roio Allveearheoloogia nõunik 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Janika Turu Kunstipärandi nõunik 53467861 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Tael Vallasmälestiste ja muuseumikogude inspektor 53082617 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis Muuseumivaldkonna juht 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Peeter Mauer Muuseumivaldkonna peaspetsialist 57874221 peeter.mauer@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Niinemaa Muuseumivaldkonna peaspetsialist 53436954 marju.niinemaa@muinsuskaitseamet.ee