Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9.00-16.30
R 9.00-15.30

Vaata ka arhiivi lahtiolekuaegu


Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

 

Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Madle Lippus Kommunikatsiooniosakonna juhataja 56667058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Kommunikatsiooninõunik 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla Spetsialist 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Linda Lainvoo Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja 53021737 linda.lainvoo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Grete Nilp Kunstipärandi nõunik 53467861 grete.nilp@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis Muuseumivaldkonna juht 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Janika Turu Muuseumivaldkonna peaspetsialist 58839759 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn