Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9.00-16.30
R 9.00-15.30

Vaata ka arhiivi lahtiolekuaegu


Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

 

Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Madle Lippus Kommunikatsiooniosakonna juhataja 56667058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Kommunikatsiooninõunik 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla Spetsialist 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Tugiteenuste osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Liina Kala Finantsjuht 57850339 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merlin Peever Kantselei juhataja 6403050 merlin.peever@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Beljajev Personali- ja koolitusjuht 58867513 riina.beljajev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn