Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958

 

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks oleme kuni 1. maini tühistanud kõik vastuvõtuajad ja läinud üle kaugtööle. 

Kodanikke nõustame jätkuvalt telefonitsi ja meilitsi. Kui näost näkku kohtumine on siiski möödapääsmatu, palume see enne vastava ametnikuga personaalselt kokku leppida.

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Madle Lippus Kommunikatsiooniosakonna juhataja 56667058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Kommunikatsiooninõunik 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla Spetsialist 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Nõustamisosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Carolin Pihlap Nõustamisosakonna juhataja 5089223 carolin.pihlap@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Harju-Järva-Rapla regioon

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Ly Renter Harjumaa nõunik 6403034 5288105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Heli Tomps Harjumaa nõunik 5137669 heli.tomps@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Karen Klandorf Järvamaa nõunik 57822656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Andrus Rospu Raplamaa nõunik 57570103 andrus.rospu@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, 79513 Rapla Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Helena Kaldre Arheoloogianõunik 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel

Hiiu-Lääne-Pärnu-Saare regioon

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Katrin Koit Hiiumaa nõunik 5248184 katrin.koit@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, 92412 Kärdla Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Kalli Pets Läänemaa nõunik 5084363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Jaani 2 (tiibhoone 2. korrus), 90502 Haapsalu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Helle-Triin Hansumäe Pärnumaa nõunik 51916225 helle-triin.hansumae@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80010 Pärnu Vastuvõtt kokkuleppel
Terje Luure Pärnumaa nõunik 51973956 terje.luure@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, Pärnu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Keidi Saks Saaremaa nõunik 53089199 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Üllar Alev Saaremaa nõunik - insener 58666168 ullar.alev@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg kokkuleppel

Jõgeva-Tartu-Viru regioon

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Kalle Merilai Ida-Virumaa nõunik 53478582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, 41594 Jõhvi Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Ville Tamm Jõgevamaa nõunik 59125880 ville.tamm@muinsuskaitseamet.ee Aia 2, 48306 Jõgeva Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Raili Uustalu Lääne-Virumaa nõunik - maastikuarhitekt 53851184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Mirjam Abel Lääne-Virumaa nõunik 3258039 53041927 mirjam.abel@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Inga Raudvassar Tartumaa nõunik 53326573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Eero Heinloo Arheoloogianõunik 51964752 eero.heinloo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel

Põlva-Valga-Viljandi-Võru regioon

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Anu Lepp Põlvamaa nõunik 58669436 anu.lepp@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, 63308 Põlva Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Margis Sein Valgamaa nõunik 53049596 margis.sein@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, 68203 Valga Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Anne Kivi Viljandimaa nõunik 4333925 5124245 anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, 71020 Viljandi Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Tiina Pettai Võrumaa nõunik 53068625 tiina.pettai@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, 65605 Võru Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Virgo Eiche Insener - nõunik 53340791 virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee

Tugiteenuste osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Liina Kala Finantsjuht 57850339 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merlin Peever Kantselei juhataja 6403050 merlin.peever@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Beljajev Personali- ja koolitusjuht 58867513 riina.beljajev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kertu Hanni Referent 53812553 kertu.hanni@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn