Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958

 

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks oleme kuni 1. maini tühistanud kõik vastuvõtuajad ja läinud üle kaugtööle. 

Kodanikke nõustame jätkuvalt telefonitsi ja meilitsi. Kui näost näkku kohtumine on siiski möödapääsmatu, palume see enne vastava ametnikuga personaalselt kokku leppida.

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muinsuskaitseamet

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Siim Raie Peadirektor 6403050 siim.raie@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Madle Lippus Kommunikatsiooniosakonna juhataja 56667058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Kommunikatsiooninõunik 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla Spetsialist 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Tugiteenuste osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Liina Kala Finantsjuht 57850339 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merlin Peever Kantselei juhataja 6403050 merlin.peever@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Beljajev Personali- ja koolitusjuht 58867513 riina.beljajev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kertu Hanni Referent 53812553 kertu.hanni@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn