Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Linda Lainvoo Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja 53021737 linda.lainvoo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Janika Turu Kunstipärandi nõunik 53467861 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis Muuseumivaldkonna juht 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Signe Aarla Muuseumivaldkonna peaspetsialist 58839759 signe.aarla@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu

Tugiteenuste osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Liina Kala Finantsjuht 57850339 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merlin Peever Kantselei juhataja 6403050 merlin.peever@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Aivi Lintnermann Jurist-andmekaitsespetsialist 59129037 aivi.lintnermann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Beljajev Personali- ja koolitusjuht 58867513 riina.beljajev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Monica Rajadi Referent 53812553 monica.rajadi@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn