Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Madle Lippus Kommunikatsiooniosakonna juhataja 56667058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Kommunikatsiooninõunik 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla Spetsialist 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Saara Huimerind Spetsialist 53832587 saara.huimerind@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Tugiteenuste osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Liina Kala Finantsjuht 57850339 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merlin Peever Kantselei juhataja 6403050 merlin.peever@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Aivi Lintnermann Jurist-andmekaitsespetsialist 59129037 aivi.lintnermann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Beljajev Personali- ja koolitusjuht 58867513 riina.beljajev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Monica Rajadi Referent 53812553 monica.rajadi@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn