Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Nõustamisosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Peeter Nork Osakonnajuhataja asetäitja juhataja ülesannetes 6403035 peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn
Ly Renter Harjumaa nõunik 6403034 5288105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Heli Pappel Harjumaa nõunik 5137669 heli.pappel@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Katrin Koit Hiiumaa nõunik 5248184 katrin.koit@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, 92412 Kärdla Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Kalle Merilai Ida-Virumaa nõunik 53478582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, 41594 Jõhvi Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Jõgevamaa Jõgevamaa nõunikku asendab Peeter Nork 6403035 peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee
Kalli Pets Läänemaa nõunik 5084363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Jaani 2 (tiibhoone 2. korrus), 90502 Haapsalu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Mirjam Abel Lääne-Virumaa nõunik 3258039 53041927 mirjam.abel@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Kadri Lepik Lääne-Virumaa nõunik 53836295 kadri.lepik@muinsuskaitseamet.ee F. R. Kreutzwaldi tn 5, Rakvere
Anu Lepp Põlvamaa nõunik 58669436 anu.lepp@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, 63308 Põlva Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Terje Luure Pärnumaa nõunik 51973956 terje.luure@muinsuskaitseamet.ee Pikk 16b, Pärnu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Kaisa Metsaots Pärnumaa nõunik 51916225 kaisa.metsaots@muinsuskaitseamet.ee Pikk 16b, Pärnu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Andrus Rospu Raplamaa nõunik 57570103 andrus.rospu@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, Rapla Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Liis Koppel Saaremaa nõunik 53089199 liis.koppel@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Inga Raudvassar Tartumaa nõunik 53326573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Margis Sein Valgamaa nõunik 53049596 margis.sein@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, 68203 Valga Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Tiina Pettai Võrumaa nõunik 53068625 tiina.pettai@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, 65605 Võru Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Virgo Eiche Insener - nõunik 53340791 virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee
Madis Mikkor Järvamaa nõunik 53401647 madis.mikkor@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Monika Vestman Viljandimaa nõunik 53064941 monika.vestman@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, 71020 Viljandi Vastuvõtuaeg kokkuleppel

Ehituspärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Kais Matteus Osakonnajuhataja 53437741 kais.matteus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kaire Tooming Ehituspärandi kaitsekorralduse juht 5249669 kaire.tooming@muinsuskaitseamet.ee Eesti, vastuvõtuaeg kokkuleppel
Anita Staub Ehituspärandi nõunik 53410266 anita.staub@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Ehituspärandi nõunik 53454015 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Laura Ingerpuu Ehituspärandi nõunik-analüütik 53419385 laura.ingerpuu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Sille Sombri Pühakodade nõunik 53465618 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kaarel Truu Vanalinnade nõunik 5261516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Dan Lukas Restaureerimisnõunik 53305178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Ilme Mäesalu Ajaloomälestiste nõunik 6403022 5020932 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Raili Uustalu Maastikuarhitekt 53851184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Suur tn 3, 48206 Jõgeva Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Keidi Saks Kinnismälestiste inspektor 56256850 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Reelika Niit Eritingimuste peaspetsialist 7337630 56618618 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Maarja Ruut Eritingimuste spetsialist 51920235 maarja.ruut@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn
Üllar Alev Insener-nõunik 58666168 yllar.alev@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Kai Nõva Eritingimuste spetsialist 53905569 kai.nova@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn
Ave Elken Kaitsekorralduse spetsialist 54250043 ave.elken@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu

Muuseumide ja kunstipärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Mirjam Rääbis Osakonnajuhataja 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Janika Turu Kunstipärandi nõunik 53467861 janika.turu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Tael Vallasmälestiste ja muuseumikogude inspektor 53082617 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Madli Pärn Muuseumide infosüsteemi peaspetsialist 53083278 madli.parn@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Peeter Mauer Projektijuht 57874221 peeter.mauer@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Niinemaa Muuseumivaldkonna peaspetsialist 53436954 marju.niinemaa@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Krull Muuseumivaldkonna spetsialist 5245186 mirjam.krull@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn