Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muinsuskaitseamet

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Marilin Mihkelson Peadirektor 56641061 marilin.mihkelson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Arheoloogiapärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Helena Kaldre Osakonnajuhataja 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Eero Heinloo Kaitsekorralduse spetsialist 51964752 eero.heinloo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Anu Lillak Arheoloogianõunik 58591736 anu.lillak@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Pikne Kama Looduslike pühapaikade nõunik 53657848 pikne.kama@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Maili Roio Allveearheoloogia nõunik 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Silja Möllits Arheoloogianõunik 53824080 silja.mollits@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Sander Jegorov Arheoloogiliste leidude nõunik 5115931 sander.jegorov@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Mairi Kaseorg Arheoloogiliste leidude nõunik 5221711 mairi.kaseorg@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Greta-Krislin Lutter Kaitsekorralduse spetsialist 53026912 greta-krislin.lutter@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu