Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Muinsuskaitseamet

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Marilin Mihkelson Peadirektor 56641061 marilin.mihkelson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Arheoloogiapärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Helena Kaldre Osakonnajuhataja 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Anu Lillak Lõuna-Eesti arheoloogianõunik 58591736 anu.lillak@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Pikne Kama Looduslike pühapaikade nõunik 53657848 pikne.kama@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Nele Kangert Arheoloogianõunik (leiud) 5115931 nele.kangert@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn 10123 Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Maili Roio Allveearheoloogia nõunik 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Silja Möllits Põhja-Eesti arheoloogianõunik 53824080 silja.mollits@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Sander Jegorov Arheoloogia nõunik (leiud) 5115931 sander.jegorov@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Mairi Kaseorg Arheoloogia nõunik (leiud) 5221711 mairi.kaseorg@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Greta-Krislin Lutter Arheoloogia nõunik 53026912 greta-krislin.lutter@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu

Pärandihalduse osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Andres Kimber Pärandihalduse osakonna juhataja 53013646 andres.kimber@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Hiob Arhiivi peaspetsialist 6403024 riina.hiob@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eleonora Lisette Rjabinin Registri peaspetsialist 53484453 eleonoralisette.rjabinin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Aadli Muuseumide infosüsteemi arendusjuht 53774621 triin.aadli@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Madli Pärn Muuseumide infosüsteemi peaspetsialist 53083278 madli.parn@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kristiin Hanimägi Arhiivi vanemspetsialist 59196674 kristiin.hanimagi@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Emma Lauk Kartograafianõunik 53331019 emma.lauk@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu