Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Kommunikatsiooniosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Kätlyn Metsmaa Kommunikatsiooniosakonna juhataja 53936407 katlyn.metsmaa@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Kommunikatsiooninõunik 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Arheoloogiapärandi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Helena Kaldre Osakonnajuhataja 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Eero Heinloo Kaitsekorralduse spetsialist 51964752 eero.heinloo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Greta-Krislin Lutter Kaitsekorralduse spetsialist 53026912 greta-krislin.lutter@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Anu Lillak Arheoloogianõunik 58591736 anu.lillak@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Silja Möllits Arheoloogianõunik 53824080 silja.mollits@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Taisi Juus Arheoloogianõunik 55600315 taisi.juus@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu
Pikne Kama Looduslike pühapaikade nõunik 53657848 pikne.kama@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Maili Roio Allveearheoloogia nõunik 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mairi Kaseorg Arheoloogiliste leidude nõunik 5221711 mairi.kaseorg@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Karin Rannaäär Spetsialist 53651406 karin.rannaaar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu
Mait Raudsepp Spetsialist 58378533 mait.raudsepp@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Kristo Oks Arheoloogiliste leidude nõunik 5115931 kristo.oks@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Liisa Randmaa Arheoloogiliste leidude nõunik 58800761 liisa.randmaa@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn