Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958

 

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks oleme kuni 1. maini tühistanud kõik vastuvõtuajad ja läinud üle kaugtööle. 

Kodanikke nõustame jätkuvalt telefonitsi ja meilitsi. Kui näost näkku kohtumine on siiski möödapääsmatu, palume see enne vastava ametnikuga personaalselt kokku leppida.

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Pärandihalduse osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Karin Merilo Pärandihalduse osakonna juhataja 56240887 karin.merilo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kersti Siim Kaitsekorralduse peaspetsialist 53851303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu
Hanna Selvet Registri peaspetsialist 53484453 hanna.selvet@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Talllinn
Riina Hiob Arhiivi peaspetsialist 6403024 riina.hiob@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eleonora Lisette Rjabinin Arhiivi vanemspetsialist 59196674 eleonoralisette.rjabinin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Andres Kimber Kartograafianõunik 53013646 andres.kimber@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu
Aivi Lintnermann Jurist-andmekaitsespetsialist 59129037 aivi.lintnermann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kadri Nigulas Muuseumide infosüsteemi arendusjuht 53488841 kadri.nigulas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Stina Sarapuu Muuseumide infosüsteemi peaspetsialist 53083278 stina.sarapuu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ave Elken Kaitsekorralduse spetsialist 53965016 ave.elken@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu