Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Pärandihalduse osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Andres Kimber Pärandihalduse osakonna juhataja 53013646 andres.kimber@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu
Riina Hiob Arhiivi peaspetsialist 6403024 riina.hiob@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eleonora Lisette Rjabinin Arhiivi vanemspetsialist 59196674 eleonoralisette.rjabinin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Martti Veldi Kartograafianõunik 53331019 martti.veldi@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu
Triin Aadli Muuseumide infosüsteemi arendusjuht 53774621 triin.aadli@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Madli Pärn Muuseumide infosüsteemi peaspetsialist 53083278 madli.parn@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Hanna Selvet Registri peaspetsialist 53484453 hanna.selvet@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Õigusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Kersti Siim Kaitsekorralduse peaspetsialist 53851303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu
Helena Kaldre Kaitsekorralduse spetsialist (arheoloogia) 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Liivi Varul Arheoloogia nõunik 53026912 liivi.varul@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Aivi Lintnermann Jurist-andmekaitsespetsialist 59129037 aivi.lintnermann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Aime Lauk Toetuste spetsialist 58864595 aime.lauk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maiu Kauber Pädevustunnistuste spetsialist 53976042 maiu.kauber@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn