Sa oled siin

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn
Telefon:(+372) 6403050
E-post:info@muinsuskaitseamet.ee
Registrikood 70000958
 
Pressi üldkontakt: press@muinsuskaitseamet.ee

 

Tallinnas, Tartus ja Narvas täidavad muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi kohalikud omavalitsused.

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Nõustamisosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Carolin Pihlap Nõustamisosakonna juhataja 5089223 carolin.pihlap@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Peeter Nork Osakonnajuhataja asetäitja 6403035 peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn
Ly Renter Harjumaa nõunik 6403034 5288105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Heli Pappel Harjumaa nõunik 5137669 heli.pappel@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Katrin Koit Hiiumaa nõunik 5248184 katrin.koit@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, 92412 Kärdla Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Kalle Merilai Ida-Virumaa nõunik 53478582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, 41594 Jõhvi Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Maarja Tomps Järvamaa nõunik 53401647 maarja.tomps@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Kalli Pets Läänemaa nõunik 5084363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Jaani 2 (tiibhoone 2. korrus), 90502 Haapsalu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Mirjam Abel Lääne-Virumaa nõunik 3258039 53041927 mirjam.abel@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Kadri Lepik Lääne-Virumaa nõunik 53836295 kadri.lepik@muinsuskaitseamet.ee F. R. Kreutzwaldi tn 5, Rakvere
Anu Lepp Põlvamaa nõunik 58669436 anu.lepp@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, 63308 Põlva Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Helle-Triin Hansumäe Pärnumaa nõunik 51916225 helle-triin.hansumae@muinsuskaitseamet.ee Pikk 16b, Pärnu Vastuvõtt kokkuleppel
Terje Luure Pärnumaa nõunik 51973956 terje.luure@muinsuskaitseamet.ee Pikk 16b, Pärnu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Andrus Rospu Raplamaa nõunik 57570103 andrus.rospu@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, Rapla Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Üllar Alev Saaremaa nõunik - insener 58666168 yllar.alev@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Inga Raudvassar Tartumaa nõunik 53326573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Margis Sein Valgamaa nõunik 53049596 margis.sein@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, 68203 Valga Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Anne Kivi Viljandimaa nõunik 4333925 5124245 anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, 71020 Viljandi Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Tiina Pettai Võrumaa nõunik 53068625 tiina.pettai@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, 65605 Võru Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Virgo Eiche Insener - nõunik 53340791 virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee
Liis Koppel Saaremaa nõunik 53089199 liis.koppel@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg kokkuleppel

Õigusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post Tööpiirkond
Külli Siim Õigusosakonna juhataja 57828023 kylli.siim@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kersti Siim Kaitsekorralduse peaspetsialist 53851303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, Tartu
Helena Kaldre Kaitsekorralduse spetsialist (arheoloogia) 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 21, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Liivi Varul Arheoloogia nõunik 53026912 liivi.varul@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg kokkuleppel
Aivi Lintnermann Jurist-andmekaitsespetsialist 59129037 aivi.lintnermann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Aime Lauk Toetuste spetsialist 58864595 aime.lauk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maiu Kauber Pädevustunnistuste spetsialist 53976042 maiu.kauber@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn