Sa oled siin

Algas Kuressaare muinsuskaitseala kaitsekorra eelnõu avalik väljapanek

Kaitsekorra eelnõud tutvustav näitus Ferrumi ees
Kaitsekorra eelnõud tutvustav näitus Ferrumi ees

17. novembrist kuni 17. detsembrini 2021 on avalikul väljapanekul Kuressaare muinsuskaitseala kaitsekorra eelnõu. Ootame kõiki eelnõuga tutvuma ja kaasa rääkima. 

Materjalid on kättesaadavad aadressil www.muinsuskaitseamet.e/kuressaarekaitsekord ja etteteatamisel ka Muinsuskaitseameti Kuressaare kontoris (Tallinna 10).

Eelnõu avaliku väljapaneku jooksul, kuni 17. detsembrini on kõigil võimalik esitada selle kohta arvamusi ja vastuväiteid kirjalikult Muinsuskaitseameti e-postile info@muinsuskaitseamet.ee või postiaadressil Pikk 2, 10123, Tallinn. 

Samal ajal on avatud kaitsekorra eelnõud tutvustav näitus Ferrumi kaubamaja ees.

Lisainfo:
Keidi Saks
Muisnuskaitseameti Saaremaa nõunik
keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee
53089199

Veel uudiseid samal teemal

Lustivad lapsed Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi püsinäitusel
03.12.2021

Muuseumide kiirendi taotlusvoor ootab arenguhüppeid loovaid taotlusi

Kuni 31. detsembrini 2021 on muuseumidel võimalus esitada taotlusi Muinsuskaitseameti muuseumide kiirendi taotlusvooru. Toetuse andmise eesmärk on pakkuda muuseumidele võimalust teha kiireid arenguhüppeid avalikkusele suunatud tegevustes ja teenustes, mis oleksid pärast käivitamist majanduslikult isetasuvad.

29.11.2021

Siim Raie lahkub Muinsuskaitseameti peadirektori kohalt

Muinsuskaitseameti peadirektor Siim Raie on avaldanud kultuuriministrile soovi oma ametikohalt käesoleva aasta lõpus lahkuda. Siim Raie nimetati ametisse esmalt 2015. aastal ja teiseks ametiajaks 2020. aastal.