Sa oled siin

Avanes hange pärandihoidla avahoidla külastuse teenuse disainimiseks

Muinsuskaitseamet kuulutab välja hanke planeeritava muuseumide pärandihoidla avahoidla külastuse teenuse disainimiseks. Pakkumuse esitamise tähtaeg on 24. oktoober 2022. Hanke dokumendid leiab siit (350.71 KB, PDF)

Meie eesmärk on rajada funktsionaalselt hästi toimiv ja kasutajatele professionaalset teenust pakkuv pärandihoidla. Pärandihoidla peab muuseumidele tagama nõuetekohased hoiustamistingimused museaalide pikaajaliseks säilimiseks. Samuti vajalikud konserveerimise, digiteerimise ja nõustamisteenused. Aga lisaks sellele tahame näidata inimestele hoidlatesse „peidetud“ asju ning tutvustada kultuuripärandi säilitamiseks tehtavaid töid. Avahoidla peab uudishimulikele paotama ukse muuseumide salakambrisse.

Küsimustele hanke kohta vastab Peeter Mauer, peeter.mauer@muinsuskaitseamet.ee.

Veel uudiseid samal teemal

Pärnu linnakindlustused 17. sajandi lõpul – 18. sajandi alguses
25.11.2022

Toimub Pärnu linnakindlustuste piiride ja andmete korrastamine

Muinsuskaitseamet algatas Pärnu linnakindlustuste piiride ja andmete korrastamise menetluse.

Ootame eelnõule tagasisidet kuni 30. detsembrini 2022.

15.11.2022

Konkurss õigusosakonna juhataja ametikohale

Muinsuskaitseamet on riigiamet, mis esindab parimal võimalikul viisil avalikku huvi Eesti kultuuripärandi hoidmisel, arendamisel ja kaitsel. Meie missioon on hoolitseda Eesti kultuuripärandi väärtuslikuma osa säilimise ja arendamise eest, inspireerida inimesi osa saama mitmekesisest ja rikkalikust kultuuripärandist.