Sa oled siin

Kas teadsid, et Kultuurimälestiste registris on põnev fotokogu?

Eivere mõisa peahoone, foto Veljo Ranniku 1969.
Eivere mõisa peahoone, foto Veljo Ranniku 1969.

Kas teadsid, et Kultuurimälestiste registris on põnev fotokogu (vt menüüs, vasakul)?

Fotokogu sisaldab suure valiku MKA projektdokumentide arhiivis leiduvate fotode, diapositiivide ja negatiivide koopiatest. Varasemad neist pärinevad 1955. aastast.  Piltidel on jäädvustatud rikkalik kultuuripärand esemete, ehitiste, maastike ja muude mälupaikade näol.  

Fotosid saab sorteerida näiteks mälestiste liigi või asukoha alusel.

Tänane kaanestaar on samuti meie fotokogus esindatud. Tegemist on Veljo Ranniku fotoga ning sellel on Eivere mõisa peahoone (1969)

Kultuurimälestiste register on hetkel arendusprojektis, mille tulemusel peaks paranema kasutusmugavus. Projektist saad täpsemalt lugeda siit.

#püsikodus

 

Veel uudiseid samal teemal

26.03.2020

Konkurss Raplamaa nõuniku ametikohale

Oleme välja kuulutanud konkursi Raplamaa nõuniku ametikohale! Kui sind paeluvad mälestised ja oled ladus nii suhtluses kui organiseerimises, siis suure tõenäosusega otsime just sind! Kandideerimiseks peaks sul olema kas arhitektuuri-, arheoloogia-, ehitus- või restaureerimisalane kõrgharidus ja juhiluba. Kandideerimistähtaeg on 14. aprill. 

17.03.2020

Pikendame taotluste vastuvõtmise tähtaega kultuuripärandi arendustegevuste taotlusvooru 9. aprillini

Samuti julgustame taotlejaid muutunud olukorras, kus ürituste läbiviimine võib veel kuudepikkuselt olla häiritud, mõtlema taotlust koostades võimalustele pakkuda sündmusi, teenuseid, koolitusi jne digilahenduste abil.