Sa oled siin

Konkurss kaitsekorralduse juhi ametikohale

Muinsuskaitseamet otsib õiguslikku tuge selleks, et kultuuripärandit paremini kaitsta ja arendada. Võtame tööle kaitsekorralduse juhi. Kandideerida saab kuni 2. septembrini.

Peamised tööülesanded:

  • Tagada 12 muinsuskaitseala kaitsekorra õiguspärane valmimine vastavalt muinsuskaitseseaduse § 91 toodud tähtajale ja juhtida tööd Muinsuskaitseametis selle ülesande täitmiseks, edaspidiselt tegeleda kaitsekorralduse õiguslike küsimustega ameti vajadustest lähtuvalt. 
  • Disainida ameti teenuseid nii, et õigusriigi põhimõtted on senisest paremini tagatud. 
  • Osaleda meeskonnatöös muinsuskaitseliste omandipiirangute õiguspärasel kehtestamisel ja menetlemisel.

Ootused kandidaadile:

Kandideerimise eelduseks on magistritaseme õigusharidus, varasem kokkupuude ehitus- ja planeerimisõigusega ning varasem töökogemus avalikus sektoris (soovitatavalt vähemalt 5 aastat). Kasuks tuleb ka muinsuskaitseseaduse ning haldusõiguse üldregulatsiooni tundmine, eesti keele oskus C1-tasemel, protsesside juhtimise oskus, sealhulgas võime protsesse käivitada ja töös hoida ning kogemus teenusedisainist. Väärtustame ka oskust hinnata valdkonna seisundit ja teha kindlaks arendusvajadusi, oskust ülesandeid delegeerida ja inimesi motiveerida. Väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus on õigusvaldkonnas vältimatu, nagu ka hea analüüsi- ja sünteesivõime koos pühendumuse ja tulemustele orienteeritusega ning laiema koostöövalmidusega. Tööle asumine esimesel võimalusel.

Omalt poolt pakume:

Huvitavat, vastutusrikast ja laia partnerite ringi kaasavat tööd ning panustamist tulevikus sündivate laste huvikaitsesse, et ka nemad saaksid hoo ja hoolega kasutada Eesti ainelise kultuuripärandi parimaid näiteid. 35-päevase põhipuhkuse kõrval tasustatud tervise- ja pidulike elusündmuste päevi ning spordikompensatsiooni. Sõbralikku, sisuekspertidena kogenud ja huumoriilmingutega meeskonda ning ühisüritusi

 

Kandideerimiseks palun saada oma CV ja motivatsioonikiri (ühes palgasooviga) hiljemalt 2. septembril 2022 aadressile liisa.pakosta@muinas.ee. Lisainfot annab samal aadressil ameti peadirektor Liisa Pakosta.

Veel uudiseid samal teemal

20.09.2023

Muinsuskaitseamet tähistab sünnipäeva, ootame 1. oktoobril külla!

1. oktoobril 1993. aastal alustas iseseisvuse taastanud Eestis tegevust Muinsuskaitseamet. Tänavu möödub sellest 30 aastat. Kutsume kõiki pärandisõpru sellel puhul endale külla, koos Muinsuskaitseameti sünnipäeva tähistama. Pühapäeval, 1. oktoobril kell 11-16 on avatud Muinsuskaitseameti Tallinna kontori (Pikk 2) uksed ning osaleda saab mitmetes põnevates tegemistes. 

20.09.2023

Konkurss arheoloogianõuniku ametikohale

Otsime oma kollektiivi arheoloogianõunikku. Tegu osakoormuse ja tähtajalise lepinguga. Kandideerida saab kuni 5. oktoobrini.