Sa oled siin

Konkurss kaitsekorralduse juhi ametikohale

Muinsuskaitseamet otsib õiguslikku tuge selleks, et kultuuripärandit paremini kaitsta ja arendada. Võtame tööle kaitsekorralduse juhi. Kandideerida saab kuni 2. septembrini.

Peamised tööülesanded:

  • Tagada 12 muinsuskaitseala kaitsekorra õiguspärane valmimine vastavalt muinsuskaitseseaduse § 91 toodud tähtajale ja juhtida tööd Muinsuskaitseametis selle ülesande täitmiseks, edaspidiselt tegeleda kaitsekorralduse õiguslike küsimustega ameti vajadustest lähtuvalt. 
  • Disainida ameti teenuseid nii, et õigusriigi põhimõtted on senisest paremini tagatud. 
  • Osaleda meeskonnatöös muinsuskaitseliste omandipiirangute õiguspärasel kehtestamisel ja menetlemisel.

Ootused kandidaadile:

Kandideerimise eelduseks on magistritaseme õigusharidus, varasem kokkupuude ehitus- ja planeerimisõigusega ning varasem töökogemus avalikus sektoris (soovitatavalt vähemalt 5 aastat). Kasuks tuleb ka muinsuskaitseseaduse ning haldusõiguse üldregulatsiooni tundmine, eesti keele oskus C1-tasemel, protsesside juhtimise oskus, sealhulgas võime protsesse käivitada ja töös hoida ning kogemus teenusedisainist. Väärtustame ka oskust hinnata valdkonna seisundit ja teha kindlaks arendusvajadusi, oskust ülesandeid delegeerida ja inimesi motiveerida. Väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus on õigusvaldkonnas vältimatu, nagu ka hea analüüsi- ja sünteesivõime koos pühendumuse ja tulemustele orienteeritusega ning laiema koostöövalmidusega. Tööle asumine esimesel võimalusel.

Omalt poolt pakume:

Huvitavat, vastutusrikast ja laia partnerite ringi kaasavat tööd ning panustamist tulevikus sündivate laste huvikaitsesse, et ka nemad saaksid hoo ja hoolega kasutada Eesti ainelise kultuuripärandi parimaid näiteid. 35-päevase põhipuhkuse kõrval tasustatud tervise- ja pidulike elusündmuste päevi ning spordikompensatsiooni. Sõbralikku, sisuekspertidena kogenud ja huumoriilmingutega meeskonda ning ühisüritusi

 

Kandideerimiseks palun saada oma CV ja motivatsioonikiri (ühes palgasooviga) hiljemalt 2. septembril 2022 aadressile liisa.pakosta@muinas.ee. Lisainfot annab samal aadressil ameti peadirektor Liisa Pakosta.

Veel uudiseid samal teemal

Rebala muinsuskaitseala
23.03.2023

Algas Rebala muinsuskaitseala kaitsekorra avalik väljapanek

Rebala muinsuskaitseala kaitsekorra eelnõu on avalikul väljapanekul 23. märtsist - 30. aprillini 2023.

Ootame dokumentidega tutvuma!

31. märtsil toimub Kostivere mõisas infopäev kus Muinsuskaitseamet ja Keskkonnaamet jagavad teavet nii Rebala muinsuskaitseala kaitsekorra eelnõu kui ka maikuust avaneva poollooduslike koosluste hooldamise toetuse taotlusvooru kohta. Registreeruda saab SIIN

08.03.2023

Konkurss Jõgevamaa nõuniku ametikohale

Ootame oma kollektiiviga liituma Jõgevamaa nõunikku. Kandideerida saab kuni 22. märtsini 2023.