Sa oled siin

Konkurss Pärnumaa nõuniku ametikohale

Pärnu vanalinna detailplaneerimise korrektuur. Uurimistööd ja ettepanekud. Graafiline osa. Köide IV, leht 9. Leidandmed: ERA.T-76.1.6125
Pärnu vanalinna detailplaneerimise korrektuur. Uurimistööd ja ettepanekud. Graafiline osa. Köide IV, leht 9. Leidandmed: ERA.T-76.1.6125

Muinsuskaitseamet on riigiamet, mis tegeleb Eesti kultuuripärandi kaitse, säilitamise ja arendamisega. Meie ülesanne on tagada kultuuripärandi kõige olulisema ja tähenduslikuma osa - enam kui 26 500 mälestise hoidmine ja arendamine.

Ootame oma meeskonda PÄRNUMAA NÕUNIKKU

Muinsuskaitseameti Pärnumaa nõunik on spetsialist ja organisaator, kes oma maakonnas korraldab muinsuskaitset, suhtleb asutuste ja kodanikega, nõustab muinsuskaitse valdkonnas, kooskõlastab projekte ja tagab toimiva muinsuskaitselise järelevalve.

Kandideerimise eeldused:

  • Arhitektuuri-, ehitus-, restaureerimis- või ajalooalane kõrgharidus.
  • Avaliku sektoriga seotud õigusalase regulatsiooni tundmine.
  • Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Huvi muinsuskaitse ja kultuuripärandi vastu.
  • Väga hea suhtlemisoskus ning koostöövõime.
  • Vastutustunne ja järjekindlus.
  • B-kategooria juhiloa olemasolu, igapäevane autojuhtimise praktika

 Omalt poolt pakume:

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd riigiametis.
  • Kaasaegset töökeskkonda (paindlikku tööaega, kaugtöö võimalust).
  • 35 kalendripäeva puhkust.

Avaldus ja CV palume esitada digitaalselt allkirjastatuna hiljemalt 30. novembril 2019 e-posti teel aadressile info@muinsuskaitseamet.ee.

Tööaeg: Täistööaeg
Tööle asumise aeg: Esimesel võimalusel
Asukoht: Pärnu, Pärnumaa

 

Lisainfo:
Helle-Triin Hansumäe
Muinsuskaitseameti Pärnumaa nõunik
51916225
Helle-Triin.Hansumae@muinsuskaitseamet.ee

 

Veel uudiseid samal teemal

Lohusuu kandis asuv kindlustalu saab uue laastukatuse. Foto Elo Lutsepp
13.05.2021

Tänavused taluarhitektuuri toetused on jagatud

Selgusid taluarhitektuuri toetuse saajad, sel aastal saab toetust 19 eraomanikku. Enne 1940. aastat ehitatud väärtuslike taluhoonete katusetööde toetuse kogusumma on 200 000 eurot. Taotlusvoorust toetati tänavu kõige enam rookatuste taastamist. Toetust said peamiselt rehielamud, kuid ka arhitekt Erika Nõva poolt projekteeritud asundustalu ja üks kindlustalu.

06.05.2021

Täna algab vestlusringide sari „Elavad vanalinnad“

Muinsuskaitseamet alustab vestlusringide sarjaga, mis avab Muinsuskaitseameti ning Norra Kultuuripärandi Ameti partnerprojekti “Ajalooliste linnasüdamete elavdamine ja kohalik areng kultuuripärandi kaudu” fookusteemasid  ning tutvustab projekti kaudu rahastuse saanud hooneid ja nende tulevikuplaane. Esimene vestlusring teemal "Tühjad hooned ja uued kasutused" toimub täna, 6. mail algusega kell 16.00 ja seda saab jälgida Muinsuskaitseameti Facebooki lehel. Kohtumise keskmes on Lihula mõisa viinaaida ning Võru ajaloolise külalistemaja uute kasutuse visioonid.