Sa oled siin

Muudatused Muinsuskaitseameti töökorralduses

Foto: Terviseamet
Foto: Terviseamet

Selleks, et hoida meie töötajate, koostööpartnerite ja terve pärandikogukonna tervist, oleme kokku leppinud, et Muinsuskaitseamet läheb alates tänasest, 13. märtsist koroonaviiruse leviku tõkestamiseks üle muudetud töökorraldusele. Muudetud töökorraldus kehtib praeguste andmete kohaselt 1. maini.

Muudetud töökorraldus tähendab, et need Muinsuskaitseameti töötajad, kelle töö seda vähegi võimaldab, jäävad kodukontorisse. Kõik vastuvõtuajad on tühistatud, kuid nõustame kodanikke jätkuvalt telefoni ja e-posti teel. Kui näost näkku kohtumine on siiski möödapääsmatu, palume see enne vastava ametnikuga personaalselt kokku leppida.

Kuni 1. maini jäävad ära kõik Muinsuskaitseameti planeeritud avalikud üritused.

Muinsuskaitseameti arhiivi uurimissaali lahtiolekuajad on tühistatud kuni 1. maini, küsimustele ja päringutele vastame meilitsi. Möödapääsmatu vajaduse korral arhiivi külastada palume külastusaeg eelnevalt arhiivitöötajaga kokku leppida (640 3024 või arhiiv@muinsuskaitseamet.ee).

Tööd jätkab Muinsuskaitseameti menetluskomisjon, vajadusel saavad kodanikud osaleda Skype või telefoni teel.

Vabandame, kui muudatustest tingitult võib meie poolt antavate lubade väljastamine viibida. Konkreetsetel juhtudel teavitame sellega seotud kodanikke personaalselt.

Olge terved!

Veel uudiseid samal teemal

Eivere mõisa peahoone, foto Veljo Ranniku 1969.
26.03.2020

Kas teadsid, et Kultuurimälestiste registris on põnev fotokogu?

Kas teadsid, et Kultuurimälestiste registris on põnev fotokogu? Fotokogu sisaldab suure valiku MKA projektdokumentide arhiivis leiduvate fotode, diapositiivide ja negatiivide koopiatest. Varasemad neist pärinevad 1955. aastast.  Piltidel on jäädvustatud rikkalik kultuuripärand esemete, ehitiste, maastike ja muude mälupaikade näol.  

26.03.2020

Konkurss Raplamaa nõuniku ametikohale

Oleme välja kuulutanud konkursi Raplamaa nõuniku ametikohale! Kui sind paeluvad mälestised ja oled ladus nii suhtluses kui organiseerimises, siis suure tõenäosusega otsime just sind! Kandideerimiseks peaks sul olema kas arhitektuuri-, arheoloogia-, ehitus- või restaureerimisalane kõrgharidus ja juhiluba. Kandideerimistähtaeg on 14. aprill.