Sa oled siin

Muudatused Muinsuskaitseameti töökorralduses

Foto: Terviseamet
Foto: Terviseamet

Selleks, et hoida meie töötajate, koostööpartnerite ja terve pärandikogukonna tervist, oleme kokku leppinud, et Muinsuskaitseamet läheb alates tänasest, 13. märtsist koroonaviiruse leviku tõkestamiseks üle muudetud töökorraldusele. Muudetud töökorraldus kehtib praeguste andmete kohaselt 1. maini.

Muudetud töökorraldus tähendab, et need Muinsuskaitseameti töötajad, kelle töö seda vähegi võimaldab, jäävad kodukontorisse. Kõik vastuvõtuajad on tühistatud, kuid nõustame kodanikke jätkuvalt telefoni ja e-posti teel. Kui näost näkku kohtumine on siiski möödapääsmatu, palume see enne vastava ametnikuga personaalselt kokku leppida.

Kuni 1. maini jäävad ära kõik Muinsuskaitseameti planeeritud avalikud üritused.

Muinsuskaitseameti arhiivi uurimissaali lahtiolekuajad on tühistatud kuni 1. maini, küsimustele ja päringutele vastame meilitsi. Möödapääsmatu vajaduse korral arhiivi külastada palume külastusaeg eelnevalt arhiivitöötajaga kokku leppida (640 3024 või arhiiv@muinsuskaitseamet.ee).

Tööd jätkab Muinsuskaitseameti menetluskomisjon, vajadusel saavad kodanikud osaleda Skype või telefoni teel.

Vabandame, kui muudatustest tingitult võib meie poolt antavate lubade väljastamine viibida. Konkreetsetel juhtudel teavitame sellega seotud kodanikke personaalselt.

Olge terved!

Veel uudiseid samal teemal

Foto ee http://www.bms.edu.lv/
04.06.2020

Balti Museoloogiakool 2020 ootab osalejaid

Avatud on kandideerimine juba 17. korda toimuvale Balti Museoloogiakooli, mis leiab aset 2.-8. augustil Narvas. Tänavuse museoloogiakooli teemaks on riskide haldamine ja valmisolek kriisidega toimetulekuks.

Avaldusi ootame hiljemalt 22. juuniks.

Kultuuriminister Tõnis Lukas ja Hedi Vilumaa - aasta pärandi hoidja 2019. Foto: Aron Urb
04.06.2020

Esita kandidaat Muinsuskaitseameti aastapreemiatele

Muinsuskaitseamet kutsub üles esitama kandidaate Muinsuskaitse aastapreemiatele. Kandidaate saab esitada üheksas kategoorias ning aega selleks on juuli lõpuni. Aastapreemiad antakse kätte oktoobris, Muinsuskaitseameti sünnipäeval toimuval tänupeol.