Sa oled siin

Muudatused Muinsuskaitseameti töökorralduses

Foto: Terviseamet
Foto: Terviseamet

Selleks, et hoida meie töötajate, koostööpartnerite ja terve pärandikogukonna tervist, oleme kokku leppinud, et Muinsuskaitseamet läheb alates tänasest, 13. märtsist koroonaviiruse leviku tõkestamiseks üle muudetud töökorraldusele. Muudetud töökorraldus kehtib praeguste andmete kohaselt 1. maini.

Muudetud töökorraldus tähendab, et need Muinsuskaitseameti töötajad, kelle töö seda vähegi võimaldab, jäävad kodukontorisse. Kõik vastuvõtuajad on tühistatud, kuid nõustame kodanikke jätkuvalt telefoni ja e-posti teel. Kui näost näkku kohtumine on siiski möödapääsmatu, palume see enne vastava ametnikuga personaalselt kokku leppida.

Kuni 1. maini jäävad ära kõik Muinsuskaitseameti planeeritud avalikud üritused.

Muinsuskaitseameti arhiivi uurimissaali lahtiolekuajad on tühistatud kuni 1. maini, küsimustele ja päringutele vastame meilitsi. Möödapääsmatu vajaduse korral arhiivi külastada palume külastusaeg eelnevalt arhiivitöötajaga kokku leppida (640 3024 või arhiiv@muinsuskaitseamet.ee).

Tööd jätkab Muinsuskaitseameti menetluskomisjon, vajadusel saavad kodanikud osaleda Skype või telefoni teel.

Vabandame, kui muudatustest tingitult võib meie poolt antavate lubade väljastamine viibida. Konkreetsetel juhtudel teavitame sellega seotud kodanikke personaalselt.

Olge terved!

Veel uudiseid samal teemal

09.08.2020

Muinsuskaitseamet kuulutas välja hanke looduslike pühapaikade inventeerimiseks ajaloolise Pärnumaa viies kihelkonnas

Muinsuskaitseamet kuulutas välja hanke, et inventeerida looduslikud pühapaigad ajaloolise Pärnumaa Audru, Halliste, Karksi, Kihnu ja Tõstamaa kihelkondades. Inventeerimine toimub Kultuuriministeeriumi arengukava "Eesti looduslikud pühapaigad. Uurimine ja hoidmine" raames, projekti rahastab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. 

27.07.2020

Veel loetud päevad saab esitada kandidaate Muinsuskaitseameti aastapreemiatele

Muinsuskaitseameti aastapreemiad antakse välja üheksas kategoorias kuhu kandidaate saab esitada kuni 31. juulini. Aastapreemiad antakse kätte oktoobris, Muinsuskaitseameti sünnipäeval toimuval tänupeol.