Sa oled siin

Ootame pädevustunnistuste pikendamistaotlusi alates 1. novembrist

Valjala kirik 1970ndatel. Foto Boris Mäemets
Valjala kirik 1970ndatel. Foto Boris Mäemets

2021. aasta lõpus kaotab vastutava spetsialisti tegevusluba kehtivuse neil, kelle tegevusluba on väljastatud peale 1. jaanuari 2014. Selle pikendamise hõlbustamiseks oleme oma kodulehele kokku pannud ülevaate vajalikest sammudest ja olulistest tähtaegadest. Sealt leiab ka juhised, kuidas kontrollida oma tegevusloa kehtivustähtaega.

Taotlusi pädevustunnistuste pikendamiseks võtame vastu meili teel. Vajaliku taotluse põhja leiate meie koduleheküljelt.

Täidetud taotlusi võtame vastu alates 1. novembrist 2021. 

NB! Palume esitada puuduvad tööde aruanded ja muinsuskaitselise järelevalve aruanded enne taotluse esitamist. Aruanded peavad pädevustunnistuse pikendamise ajaks olema maakonnanõuniku poolt heakskiidetud.

Lisainfo

Maiu Kauber
Pädevustunnistuste spetsialist
maiu.kauber@muinsuskaitseamet.ee
53976042

Veel uudiseid samal teemal

Hästi restaureeritud kunstimälestise kategooria laureaadiks valiti eelmisel aastal Nõva kiriku pabervitraažide restaureerimine
21.10.2021

Selgunud on Muinsuskaitseameti aastapreemiate nominendid

Muinsuskaitseamet annab igal aastal välja aastapreemiaid, et tänada ja tunnustada möödunud aasta parimaid kultuuripärandi säilitajaid ja arendajaid. Tänavustele preemiatele esitati kokku 79 kandidaati üle Eesti, laureaadid kuulutatakse välja 11. novembril MOMU Mootorispordi Muuseumis.

Siim Raie
20.10.2021

Kas meie kultuuripärand käib meile üle jõu?

Osaga põhiseaduse preambulis toodud riigi ülesannetest, sisemise ja välimise rahu tagamisega, oleme kenasti toime tulnud. Kokkulepped, liitlassuhted ning oma võimete arendamine on olnud selged prioriteedid. Teise põhiseadusliku ülesandega ja just nimelt imperatiivse ülesande, mitte soovunelma­ga – „riik peab tagama eesti ­rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade“ –, pole aga nii hästi läinud. Eriti kui vaadata eraldi ainelise pärandi säilitamist. Selles omakorda on eriti kehvasti lood ehitatud pärandiga.