Sa oled siin

Otsime maakonnainspektoreid Saare-, Pärnu ja Valgamaale

Muinsuskaitseamet on välja kuulutanud konkursid täitmaks maakonnainspektori täistööajaga ametikohad Saare-, Pärnu- ja Valgamaal. Maakonnainspektori kohale otsime inimest, keda paeluvad mälestised ja kes on ladus nii suhtluses kui organiseerimises. Kandideerimise eelduseks on ka ajaloo-, arhitektuuri-, arheoloogia-, ehitus- või restaureerimisalane kõrgharidus ja juhiloa olemasolu. Kandideerimistähtaeg on 11. märts. 

Maakonnainspektor on omaniku partner mälestise säilimist puudutavates küsimustes ning üldise muinsuskaitsealase teadlikkuse tõstja maakonnas. Ta on spetsialist ja organisaator, kes oma maakonnas korraldab muinsuskaitset, suhtleb asutuste ja kodanikega, annab muinsuskaitsealast konsultatsiooni, kooskõlastab projekte ja tagab toimiva muinsuskaitselise järelevalve. Mälestisterohkel Saare- ja Pärnumaal otsime ühte inspektorit lisaks juba olemasolevale, Valgamaal ootab täitmist peatselt vabanev ametikoht. Vaata töökuulutusi ka cv.ee-st. 

Lisaks erialasele ettevalmistusele ootame kandidaadilt:

  • avaliku sektoriga seotud õigusalase regulatsiooni tundmist;
  • inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil;
  • huvi muinsuskaitse ja kultuuripärandi vastu;
  • head suhtlemisoskust ja koostöövõimet;
  • vastutustunnet ja järjekindlust;
  • B kategooria juhiloa olemasolu.

Motiveeritud sooviavaldus ja CV palume esitada digitaalselt allkirjastatuna hiljemalt 11. märtsiks 2018 e-posti teel aadressile info@muinsuskaitseamet.ee.

Lisaküsimustele oskab vastata Peeter Nork, Järelvalveosakonna juhata, 640 3035, peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee.   

 

 

Veel uudiseid samal teemal

Pühalepa kiriku tornikiivri remontimine. Foto Madis Mihkelsoo
19.03.2019

Konkurss pädevustunnistuste spetsialisti ametikohale

Muinsuskaitseamet otsib oma kollektiivi päedevustunnistuste spetsialisti, kes korraldab muinsuskaitse pädevustunnistuste taotluste menetlust, pädevustunnistuste väljastamist ning osaleb järelevalve teostamisel.

Kandideerimistähtaeg on 3. aprill 2019.

Tallinna Niguliste kiriku peaaltari retaabel ehk Rode altar (detail). Foto: Stanislav Stepaško.
19.03.2019

Avaneb uus kultuuripärandi valdkonna arendustegevuste toetusvoor

Alates aprillist saab Muinsuskaitseametile esitada taotlusi projektidele, mis keskenduvad muuseumi- ja muinsuskaitsevaldkonna arendustegevustele. Mõlema valdkonna arendustegevuste toetamine toimub tänavu uuenenud moel. Uue muinsuskaitseseaduse jõustumisel luuakse Muinsuskaitseametisse muuseumide üksus, millest saab muuseumiküsimustes oluline partner nii Eesti muuseumide kui ka Kultuuriministeeriumi jaoks. Muinsuskaitseametisse liiguvad ka varasemalt Kultuuriministeeriumis jagatud toetused. Toetuste maht 2019. aastal on 150 000 eurot.