Sa oled siin

Pakume tööd juristile

 

Muinsuskaitseamet on riigiasutus, mis tegeleb Eesti kultuuripärandi kaitse, säilitamise ja arendamisega. Meie ülesanne on tagada kultuuripärandi kõige olulisema ja tähenduslikuma osa – enam kui 26 000 mälestise kestmine.

 

Ootame oma meeskonda    JURISTI

 
Ametikoha peamine eesmärk on  muinsuskaitse ja muuseumide valdkonna tegevuste õigusalane nõustamine, isikuandmete kaitse üldmääruse ja muude andmekaitsenormide täitmise põhimõtete jälgimine, teenistujate koolitamine, nõustamine autoriõiguse, intellektuaalse omandi ja hangete valdkonnas, andmekaitsega seotud juhtumite lahendamine ja koostöö järelevalveasutustega.
 

Nõudmised kandidaadile:

 • Juriidiline kõrgharidus (magistrikraad võib olla omandamisel).
 • Tunneb avaliku sektori infoturbe põhimõtteid.
 • Head teadmised isikuandmete kaitset reguleerivatest õigusaktidest ja kehtivatest tavadest.
 • Eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja inglise keele oskus kesktasemel (B2) ametialase sõnavara valdamisega ning soovitavalt vene keele oskus.
 • Analüütiline ja süsteemne mõtlemine, lahendustele orienteeritus ning koostöö ja kaasamise oskus.
 • Teadmised põhilistest operatsioonisüsteemidest ja oskus hinnata nende turvalisust.
 • Oskus läheneda erinevatele teemadele analüütiliselt ja süsteemselt.
 • Kasuks tuleb riigiteenistuse kogemus ja huvi kultuuripärandi valdkonna vastu.
 

Omalt poolt pakume:

 • Vastutusrikast ja mitmekülgset tööd.
 • Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
 • Võimalust eneseteostuseks põneva valdkonna arendamisel.
 • Avalikus sektoris konkurentsivõimelist töötasu.
 

Vaata töökuulutust ka siit!

Kandideerijatel palume esitada motiveeritud avaldus ja elulookirjeldus (CV) digitaalselt allkirjastatuna hiljemalt 17.10.2018 e-posti aadressile info@muinsuskaitseamet.ee.

 

Lisainfo:
Merlin Peever
Kantselei juhataja-personalijuht
merlin.peever@muinsuskaitseamet.ee
640 3050

 

Veel uudiseid samal teemal

11.12.2018

Ajaloo kaitsmine on meie kõigi ühine huvi

Arheoloog Marika Mägi toob oma artiklis "Kuidas kaitsta ajalugu?" väga hästi välja peamised murekohad Eesti arheoloogiapärandi osas: üldsuse vähene teadlikkus meie vanimast pärandist, röövkaevamised ning riigi vähene suutlikkus pärandi kaitse ja tutvustamise korraldamisel. Olen oma töös korduvalt kuulnud, et maaomanikud olla ütelnud detektoristidele, et võite minu maal otsida, kuid ärge leidudest Muinsuskaitseametile rääkige, sest „siis võetakse kõik kaitse alla ja enam ei saa porganditki maha panna“. Tegelikult ei ole arheoloogiapärand üldse nii nõudlik kaasteeline, vastupidi – väärtused maapõues seni välja kujunenud igapäevaelu ei sega. 

03.12.2018

Euroopa kultuuripärandiaasta annab teatepulga üle laulu- ja tantsupeoaastale

Homme,  4. detsembril algusega kell 12.30 annab Euroopa kultuuripärandiaasta teema-aasta teatepulga üle järgmisele, laulu- ja tantsupeoaastale. Euroopa kultuuripärandiaasta tänusündmusel võetakse kokku aasta erksamad hetked, tõstetakse esile sadade aasta jooksul toimunud kultuuripärandit väärtustavate sündmuste korraldajaid, kes on andnud oma panuse Euroopa kultuuripärandiaasta õnnestumisse.