Sa oled siin

Siim Raie lahkub Muinsuskaitseameti peadirektori kohalt

Muinsuskaitseameti peadirektor Siim Raie on avaldanud kultuuriministrile soovi oma ametikohalt käesoleva aasta lõpus lahkuda. Siim Raie nimetati ametisse esmalt 2015. aastal ja teiseks ametiajaks 2020. aastal.

Lahkumist kommenteerides ütles Raie, et seitse aastat Muinsuskaitseametis on olnud väga rikastav ja arendav. „Olen saanud tõelise avaliku halduse muutuste juhtimise kogemuse, seadusloome rõõme ja valusid tunda ning nautinud kultuuripärandi valdkonda kogu selle mitmekesisuses. Olen täpselt 25 aastat järjest töötanud ja nüüd on paras hetk teha karjääris väike paus,“ sõnas ta.

Siim Raie on varasemalt juhtinud Vabariigi Presidendi Kantseleid (2011-2015) ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (2002-2011). Ta on lõpetanud Estonian Business School’i ärijuhtimise ning Eesti Kunstiakadeemia muinsuskaitse ja konserveerimise erialal, praegu on tal lõpetamisel doktoriõpingud Eesti Kunstiakadeemias.

Veel uudiseid samal teemal

Rebala muinsuskaitseala
23.03.2023

Algas Rebala muinsuskaitseala kaitsekorra avalik väljapanek

Rebala muinsuskaitseala kaitsekorra eelnõu on avalikul väljapanekul 23. märtsist - 30. aprillini 2023.

Ootame dokumentidega tutvuma!

31. märtsil toimub Kostivere mõisas infopäev kus Muinsuskaitseamet ja Keskkonnaamet jagavad teavet nii Rebala muinsuskaitseala kaitsekorra eelnõu kui ka maikuust avaneva poollooduslike koosluste hooldamise toetuse taotlusvooru kohta. Registreeruda saab SIIN

08.03.2023

Konkurss Jõgevamaa nõuniku ametikohale

Ootame oma kollektiiviga liituma Jõgevamaa nõunikku. Kandideerida saab kuni 22. märtsini 2023.