Sa oled siin

Uuendused Kultuurimälestiste registri kasutamises

Fotol Pärnus Auli tänaval asuv ehitismälestisest elamu, mis sai toetust katusetöödeks. Hoone pärineb 18. sajandi I poolest. Foto: Wikipedia
Fotol Pärnus Auli tänaval asuv ehitismälestisest elamu, mis sai toetust katusetöödeks. Hoone pärineb 18. sajandi I poolest. Foto: Wikipedia

10. novembri õhtust alates on Kultuurimälestiste registri kasutamises mõned uuendused:

  • Majandustegevusteated ja pädevustunnistused (pädevustunnistuste taotlused ja pädevustunnistused) on nüüdsest leitavad eraldi menüüpunktist „Erialane pädevus“.
  • Mälestistel tehtavate tööde kooskõlastamine, töödeks lubade väljastamine, tööde teatised/load (uuest seadusest), eritingimuste väljastamine koonduvad uue menüüpunkti „Tööd mälestisel“ alla.
  • Lisaks on täiustatud ka „Mälestise“ menüüpunkti vaated.

Uuenduste teostamise ajal, 10. novembril kell 14.00-17.00 võib Kultuurimälestiste registri kasutamine olla häiritud – vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Veel uudiseid samal teemal

Pärnu linnakindlustused 17. sajandi lõpul – 18. sajandi alguses
25.11.2022

Toimub Pärnu linnakindlustuste piiride ja andmete korrastamine

Muinsuskaitseamet algatas Pärnu linnakindlustuste piiride ja andmete korrastamise menetluse.

Ootame eelnõule tagasisidet kuni 30. detsembrini 2022.

15.11.2022

Konkurss õigusosakonna juhataja ametikohale

Muinsuskaitseamet on riigiamet, mis esindab parimal võimalikul viisil avalikku huvi Eesti kultuuripärandi hoidmisel, arendamisel ja kaitsel. Meie missioon on hoolitseda Eesti kultuuripärandi väärtuslikuma osa säilimise ja arendamise eest, inspireerida inimesi osa saama mitmekesisest ja rikkalikust kultuuripärandist.