Вы здесь

Contacts

Muinsuskaitseamet

Название Позиция Telefon E-mail District
Siim Raie Генеральный директор 6403050 siim.raie@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Kommunikatsiooniosakond

Название Позиция Telefon E-mail District
Madle Lippus 56667058 madle.lippus@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Eve Rand Советник по связям с общественностью 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Nõustamisosakond

Название Позиция Telefon E-mail District
Carolin Pihlap Заместитель директора по развитию 6403020 carolin.pihlap@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Harju-Järva-Rapla regioon

Название Позиция Telefon E-mail District
Ly Renter Старший инспектор Harjumaa 6403034 5288105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Heli Tomps 6403030 5137669 heli.tomps@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Karen Klandorf Старший инспектор Järvamaa 3850184 57822656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg E 9-12
Mikk Mutso Старший инспектор Raplamaa 57570103 mikk.mutso@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, 79513 Rapla Vastuvõtuaeg E 13-17. Muul ajal kokkuleppel.
Helena Kaldre 6403031 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg kokkuleppel

Hiiu-Lääne-Pärnu-Saare regioon

Название Позиция Telefon E-mail District
Katrin Koit Старший инспектор Hiiumaa 4631212 5248184 katrin.koit@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, 92412 Kärdla Vastuvõtuaeg E, K 9-13
Kalli Pets Старший инспектор Läänemaa 4737043 5084363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Jaani 2 (tiibhoone 2. korrus), 90502 Haapsalu Vastuvõtuaeg E 10-13
Nele Rent Старший инспектор Pärnumaa 4431046 56693459 nele.rent@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80088 Pärnu Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Helle-Triin Hansumäe 51916225 helle-triin.hansumae@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80088 Pärnu Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Keidi Saks Старший инспектор Saaremaa 53089199 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg E, K 9-12
Üllar Alev 58666168 ullar.alev@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg E, K 9-12

Jõgeva-Tartu-Viru regioon

Название Позиция Telefon E-mail District
Kalle Merilai Старший инспектор Ida-Virumaa 53478582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, 41594 Jõhvi Vastuvõtuaeg E 14-17, K 10-13
Ville Tamm Старший инспектор Jõgevamaa 59125880 7762264 ville.tamm@muinsuskaitseamet.ee Aia 2, 48306 Jõgeva Vastuvõtuaeg E 10-14, T 10-14
Raili Uustalu Старший инспектор Lääne-Virumaa 3258069 53851184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg K 10-16
Mirjam Abel 3258039 53041927 mirjam.abel@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg K 10-16
Inga Raudvassar Старший инспектор Tartumaa 53326573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg K 13-16
Anu Lillak Старший инспектор Tartumaa 5200970 anu.lillak@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg K 13-16

Põlva-Valga-Viljandi-Võru regioon

Название Позиция Telefon E-mail District
Anu Lepp Старший инспектор Põlvamaa 7998939 58669436 anu.lepp@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, 63308 Põlva Vastuvõtuaeg K 9-13
Margis Sein Старший инспектор Valgamaa 7666326 53049596 margis.sein@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, 68203 Valga Vastuvõtuaeg E 9-13
Anne Kivi Старший инспектор Viljandimaa 4333925 5124245 anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, 71020 Viljandi Vastuvõtuaeg E 9-13, K 13-17
Tiina Pettai Старший инспектор Võrumaa 53068625 tiina.pettai@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, 65605 Võru Vastuvõtuaeg E 13-16
Virgo Eiche Инженер-консультант 53340791 virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee

Ehitiste ja arheoloogia osakond

Название Позиция Telefon E-mail District
Merike Peterson Юрист 6403038 merike.peterson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Aime Lauk 58864595 aime.lauk@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Arheoloogia valdkond

Название Позиция Telefon E-mail District
Ulla Kadakas Главный инспектор по памятникам археологии 6403010 ulla.kadakas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Nele Kangert Старший инспектор по памятникам археологии 6403026 5115931 nele.kangert@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Martti Veldi Советник (по археологи) 7337632 53331019 martti.veldi@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Maili Roio Старший инспектор по подводным памятникам 6403064 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Krista Karro 53959042 krista.karro@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maria Smirnova Специалист (Исторические и природные священные места) 7337635 maria.smirnova@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu

Ehitiste valdkond

Название Позиция Telefon E-mail District
Anni Martin Главный инспектор по памятникам архитектуры 6403037 anni.martin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Главный специалист 6403033 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Anita Jõgiste Советник (проектов) 53410266 anita.jogiste@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ilme Mäesalu Главный инспектор по историческим памятникам 6403022 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Sille Sombri Советник (Культовые здания) 6403068 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kaarel Truu Советник 5261516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Artur Ümar 58668472 6403019 artur.ymar@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Dan Lukas Советник 53305178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Reelika Niit Заместитель начальника отдела 7337630 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu

Kunstipärandi osakond

Название Позиция Telefon E-mail District
Linda Lainvoo 640 3018 linda.lainvoo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Grete Nilp инспектор по художественным памятникам 53467861 grete.nilp@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Pärandihalduse osakond

Название Позиция Telefon E-mail District
Karin Merilo Руководитель реестра 6403043 karin.merilo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kersti Siim Советник (Монументальные Гранты Строительство) 53851303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Hanna Selvet 53484453 hanna.selvet@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Talllinn
Riina Hiob Руководитель архива 6403024 riina.hiob@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Tann Старший специалист 6403023 marju.tann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kristiina Renel 59186631 kristiina.renel@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kalle Lange Советник по картографии 7337634 5124256 kalle.lange@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Aivi Lintnermann 59129037 aivi.lintnermann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Järelevalveosakond

Название Позиция Telefon E-mail District
Peeter Nork Начальник отдела 6403035 peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn
Kadri Tael 6403017 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marko Djagilev 6403014 53050043 marko.djagilev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maiu Kauber 53976042 maiu.kauber@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Tugiteenuste osakond

Название Позиция Telefon E-mail District
Liina Kala Финансовый руководитель 57850339 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merlin Peever Руководитель канцелярии, руководитель по персоналу 6403050 merlin.peever@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Riina Beljajev 58867513 riina.beljajev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn