Language switcher

You are here

Muinsuskaitseamet

Pikk 2,
10123 Tallinn

Muinsuskaitseamet on avatud
E-N 9:00-16:30
R 9:00-15:30

Vaata ka arhiivi lahtiolekuaegu


Palume vastuvõtt eelnevalt kokku leppida.

 

  •  
Kliki kaardil, et näha suuremalt
 

Contacts

Muinsuskaitseamet

Name Position Telefon E-mail District
Siim Raie Director-General 6403050 siim.raie@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Kommunikatsiooniosakond

Name Position Telefon E-mail District
Eve Rand Adviser on Public and External Relations 56494632 eve.rand@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Triin Reidla 56256587 triin.reidla@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Nõustamisosakond

Name Position Telefon E-mail District
Carolin Pihlap Deputy Director-General for Development 6403020 carolin.pihlap@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Harju-Järva-Rapla regioon

Name Position Telefon E-mail District
Ly Renter Senior Inspector for Harju County 6403034 5288105 ly.renter@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Heli Tomps 6403030 5137669 heli.tomps@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13
Karen Klandorf Senior Inspector for Järva County 3850184 57822656 karen.klandorf@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 25, 72713 Paide Vastuvõtuaeg E 9-12
Mikk Mutso Senior Inspector for Raplamaa 57570103 mikk.mutso@muinsuskaitseamet.ee Tallinna mnt 14, 79513 Rapla Vastuvõtuaeg E 11-17
Helena Kaldre 6403031 58875384 helena.kaldre@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13

Hiiu-Lääne-Pärnu-Saare regioon

Name Position Telefon E-mail District
Karin Kirtsi Senior Inspector for Hiiu County 4631212 5248184 karin.kirtsi@muinsuskaitseamet.ee Leigri väljak 5, 92412 Kärdla Vastuvõtuaeg E, K 9-13
Kalli Pets Senior Inspector for Lääne County 4737043 5084363 kalli.pets@muinsuskaitseamet.ee Jaani 2 (tiibhoone 2. korrus), 90502 Haapsalu Vastuvõtuaeg E 10-13
Nele Rent Senior Inspector for Pärnu County 4431046 56693459 nele.rent@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80088 Pärnu Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Helle-Triin Hansumäe 51916225 helle-triin.hansumae@muinsuskaitseamet.ee Akadeemia 2, 80088 Pärnu Vastuvõtuaeg E 9-12, K 13-16
Keidi Saks Senior Inspector for Saare County 4533269 53089199 keidi.saks@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg E, K 9-12
Üllar Alev 58666168 ullar.alev@muinsuskaitseamet.ee Tallinna 10, 93819 Kuressaare Vastuvõtuaeg E, K 9-12

Jõgeva-Tartu-Viru regioon

Name Position Telefon E-mail District
Kalle Merilai Senior Inspector for Ida-Viru County 3370609 53478582 kalle.merilai@muinsuskaitseamet.ee Keskväljak 1, 41594 Jõhvi Vastuvõtuaeg E 14-17, K 10-13
Ville Tamm Senior Inspector for Jõgeva County 59125880 7762264 ville.tamm@muinsuskaitseamet.ee Aia 2, 48306 Jõgeva Vastuvõtuaeg E 10-14, T 10-14
Raili Uustalu Senior Inspector for Lääne-Virumaa County 3258069 53851184 raili.uustalu@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg K 10-16
Mirjam Abel 3258039 53041927 mirjam.abel@muinsuskaitseamet.ee Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere Vastuvõtuaeg K 10-16
Inga Raudvassar Senior Inspector for Tartumaa County 7337631 53326573 inga.raudvassar@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg K 13-16
Anu Lillak Senior Inspector for Tartumaa County 7337631 5200970 anu.lillak@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu Vastuvõtuaeg K 13-16

Põlva-Valga-Viljandi-Võru regioon

Name Position Telefon E-mail District
Anu Lepp Senior Inspector for Põlvamaa County 7998939 58669436 anu.lepp@muinsuskaitseamet.ee Kesk 20-50, 63308 Põlva Vastuvõtuaeg K 9-13
Margis Sein Senior Inspector for Valgamaa County 7666326 53049596 margis.sein@muinsuskaitseamet.ee Aia 17, 68203 Valga Vastuvõtuaeg E 9-13
Anne Kivi Senior Inspector for Viljandimaa County 4333925 5124245 anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee Laidoneri plats 10, 71020 Viljandi Vastuvõtuaeg E 9-13, K 13-17
Tiina Pettai Senior Inspector for Võrumaa County 53068625 tiina.pettai@muinsuskaitseamet.ee Jüri 12, 65605 Võru Vastuvõtuaeg E 13-16
Virgo Eiche Engineer Consultant 53340791 virgo.eiche@muinsuskaitseamet.ee

Ehitiste ja arheoloogia osakond

Name Position Telefon E-mail District
Merike Peterson Legal Adviser 6403038 merike.peterson@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Arheoloogia valdkond

Name Position Telefon E-mail District
Ulla Kadakas Inspector-General of Archaeological Monuments 6403010 ulla.kadakas@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Nele Kangert Senior Inspector of Archaeological Monuments 6403026 5115931 nele.kangert@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Martti Veldi Adviser (archaeology) 7337632 53331019 martti.veldi@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Maili Roio Senior Inspector of Underwater Heritage 6403064 5572041 maili.roio@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Krista Karro 53959042 krista.karro@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Maria Smirnova Specialist (Historical and natural sacred sites) 7337635 maria.smirnova@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu

Ehitiste valdkond

Name Position Telefon E-mail District
Anni Martin Inspector-General of Architectural Monuments 6403037 anni.martin@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merle Kinks Inspector-General of Architectural Monuments 6403033 merle.kinks@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Anita Jõgiste Adviser (projects) 53410266 anita.jogiste@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Ilme Mäesalu Inspector-General of Historical Monuments 6403022 ilme.maesalu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Sille Sombri Non-staff specialist (National Programme for Places of Worship) 6403068 sille.sombri@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kaarel Truu Adviser 5261516 kaarel.truu@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Artur Ümar 58668472 6403019 artur.ymar@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Dan Lukas Adviser 53305178 dan.lukas@muinsuskaitseamet.ee
Reelika Niit Deputy Head of Department 7337630 reelika.niit@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu

Kunstipärandi osakond

Name Position Telefon E-mail District
Linda Lainvoo 640 3018 linda.lainvoo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Grete Nilp Inspector of Art Monuments 53467861 grete.nilp@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Mirjam Rääbis 5090096 mirjam.raabis@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Pärandihalduse osakond

Name Position Telefon E-mail District
Karin Merilo Head of Registry Office 6403043 karin.merilo@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kersti Siim Adviser (Building monumental grants) 53851303 kersti.siim@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Hanna Selvet 53484453 hanna.selvet@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Talllinn
Riina Hiob Head of Archives 6403024 riina.hiob@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marju Tann Senior specialist 6403023 marju.tann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Kalle Lange Adviser on Cartography 7337634 5124256 kalle.lange@muinsuskaitseamet.ee Rüütli 17, 51006 Tartu
Aivi Lintnermann 59129037 aivi.lintnermann@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Järelevalveosakond

Name Position Telefon E-mail District
Peeter Nork Head of Department 6403035 peeter.nork@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, 10123 Tallinn
Kadri Tael 6403017 kadri.tael@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Marko Djagilev 6403014 53050043 marko.djagilev@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn

Tugiteenuste osakond

Name Position Telefon E-mail District
Liina Kala Financial Manager 6403063 liina.kala@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn
Merlin Peever Head of Secretarial Office - Personnel Manager 6403050 merlin.peever@muinsuskaitseamet.ee Pikk 2, Tallinn